מידע כללי, תנאים ואחריות:


אנחנו מעוניינים להפוך את הטיול שלכם לחוויה נעימה ומיוחדת. תכננו אותו היטב לאור הניסיון שצברנו והיכרותנו המעמיקה עם איטליה, תושביה, מנהגיה ולא פחות האוכל שלה. עם זאת, מתרחשות מעת לעת הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו, ואשר יש בהם כדי לגרום לשינויים בטיול או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת. אנא קבלו זאת באהבה, בסבלנות ובהומור וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול וההיכרויות עם ארץ המגף. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות קטעים במסלול הטיול בהתאם למצב בשטח,אילוצי מזג אוויר ואירועים שונים. נעשה הכול שהטיול יהיה מוצלח וחווייתי.

לצורך נוחות השתמשנו בלשון זכר, אבל הכוונה היא לשני המינים!

כל האמור במידע כללי, תנאים ואחריות, הינו בשם "לטעום את איטליה עם ברכה" – אנטופולסקי ע.מ. 053582136

תנאי הרשמה:
הירשמותו של המטייל והשתתפותו בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת לכל התנאים המפורטים בדף זה, בתוכנית הטיול ובמחירון. כמו כן בעת ההרשמה יינתנו לנו פרטי כרטיס האשראי של הלקוח המאשר לחייבו באם חלים עליו דמי ביטול על פי התנאים המופיעים בדף זה ובטופס ההרשמה ואשר אותם אישר שקרא והבין בזמן מילוי טופס ההרשמה ושליחתו.

 

טיסות:
חברות תעופה רבות מוכרות כרטיסי טיסה מסוג low cost. הכוונה היא שמחיר הכרטיס אינו כולל ארוחות ומטען. על מנת לדעת האם כרטיס הטיסה בטיול הינו כרטיס low cost ,עליך לברר זאת עימנו טרם ההזמנה. חלק מן הטיסות עשויות להיות גם טיסות שכר. פרטיהן עשויים להשתנות לאחר ביצוע ההזמנה, לרבות מבחינת מועדים, מסלול ופרטי חברת התעופה.האחריות לעיכובים, שינויים וביטולים אובדן/ עיכוב כבודה הינם, עפ"י כל דין, על חברת התעופה. תשומת הלב מופנית לפרטי הטיסה שעודכנו בכרטיס הטיסה ולתנאים הכלליים בגב הכרטיס והם המחייבים את חב' התעופה/ ספקי השירותים.אנא ודאו יום לפני הטיסה אם חלו שינויים בפרטי הטיסה .התייצבות לטיסות - חברות התעופה דורשות להתייצב בדלפק הטיסה ביציאה או בחזרה לפחות שלוש שעות לפני שעת הטיסה הנקובה בכרטיס בטיסות בינלאומיות, וזאת מטעמי ביטחון ועל מנת להשלים את סידורי היציאה. לתשומת לבך, זמני בידוק הביטחון והטיסות משתנים מעת לעת ואינם בשליטתנו. נשים בהריון החל משבוע 24 חייבות להתייצב לכל טיסה כשבידן אישור רפואי מטעם גניקולוג בשפה האנגלית על תקינות ההריון ועל אי מניעה מבחינתן לעלות לטיסה. הגעה לטיסה ללא אישור כאמור עלולה להוביל לסירוב של חברת התעופה להעלות את הנוסעת ההרה למטוס. נשים בוותק הריון של 27 שבועות ומעלה אינן רשאיות להתקבל לטיסה.

 

מטען:

עלות הטיול כוללת מטען למטוס ו/או לתא המטען בהתאם לתוכנית הטיול והמחירון. ניתן להוסיף מטען בתוספת תשלום.
לפי הוראות חברות התעופה וספקי השירותים השונים, משקל הכבודה המותרת להעלאה למטוס בטיסות בינלאומיות נקבע על פי מדיניות חברת התעופה ומשתנה מחברה לחברה. חלק מחברות התעופה גובות תשלום בעבור המטען הנשלח לבטן המטוס. יש להתעדכן באתר האינטרנט של חברת התעופה או בפניה אלינו, טרם טיסתכם.למען הסר ספק אבדן מזוודות ו/או כבודה מכל סוג  שהוא  ואי הגעתן ליעד הנחיתה עם נוסעי הטיול הינו באחריותה הבלעדית של חברת התעופה. בקרות אירוע מסוג זה נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו לאיתור המזוודות והכבודה והשבתן בהקדם האפשרי לנוסעי הטיול.

 

לינה וכלכלה:

בחרנו בקפידה מקומות לינה ייחודיים שישלימו את חוויית המקום והאנשים. חדרי האירוח יכולים להיות מגוונים ושונים בהתאם לאופי המקום, כמו חוות חקלאיות, אגריטוריזמו, בתי מלון באתרי נוף ומרחבי טבע. לפיכך איננו יכולים להתחייב לסטנדרטים של בתי מלון בהתאם לדירוגי תיירות שונים. הארוחות המצוינות בתכנית הטיול יהיו ברמה משביעה וטעימה באחריותנו, במסגרת הטיול נעצור לארוחות נוספות ,לכיבוד ולקניות על חשבון המטיילים.

 

תחבורה:
בהתאם לתוכנית הטיול נספק רכב מיוחד לתיירים או אמצעי תחבורה אחר. אין אנו מתחייבים לספק למטיילים תחבורה בזמנים שאינם חלק אינטגרלי של הסיור, לרבות ביציאה לבילויים בערבים שלא על פי התוכנית. תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית, תהיה על חשבונם.

 

דרכון ואשרות:

באחריות המטייל לוודא שהדרכון בתוקף לפחות 6 חודשים מיום החזרה ארצה מהטיול. כמו כן באחריות הלקוח לוודא שיש 3 דפים ריקים בדרכון. באם יש שינוי במספר הדרכון לאחר ההרשמה באחריות הלקוח לידע על השינוי ולפחות שבועיים לפני היציאה.

 

מחיר הטיול:

מחיר הטיול נקוב ביורו אלא אם כן צוין אחרת. למען הסר ספק באם מחיר הטיול עלה לאחר יום ההרשמה המחיר הקובע ללקוח הוא המחיר של יום ההרשמה  שלו.

התשלום יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית,

בשקלים חדשים לפי שער היורו העברות והמחאות גבוה ביום ההרשמה.

שאר התשלומים , אם יהיו, יועברו בשקלים חדשים לפי שער היורו העברות נכון למועד כל העברה, ולא פחות משער היורו העברות בשקלים חדשים הנכון ליום התשלום הראשון.

 

אפשרויות התשלום:

עם הבטחת הטיול ניצור איתכם קשר לגביית התשלום:

למעלה משלושה חודשים לפני הטיול:

10% מהמחיר כדמי רישום, 30% מהמחיר בתחילת כל חודש משלושת החודשים הסמוכים לטיול.

פחות משלושה חודשים לפני הטיול:

פריסה שווה של התשלום בהתאם למספר החודשים שנותרו לטיול.

 

ביטול הזמנה:

ביטול ההזמנה עד 90 ימים לפני מועד הטיול, יחוייב בדמי ביטול בסך 10% ממחיר הטיול.

ביטול ההזמנה במסגרת 60-89 ימים קלנדריים לפני מועד הטיול יחוייב דמי ביטול ע"ס 35% ממחיר הטיול .

ביטול ההזמנה במסגרת 45-59 ימים קלנדריים לפני מועד הטיול יחוייב דמי ביטול ע"ס 50% ממחיר הטיול .

ביטול ההזמנה במסגרת 30-44 ימים קלנדריים לפני מועד הטיול יחוייב בדמי ביטול ע"ס 60% ממחיר הטיול .

ביטול ההזמנה במסגרת 15-29 ימים קלנדריים לפני מועד הטיול יחוייב בדמי ביטול ע"ס 70% ממחיר הטיול .

ביטול ההזמנה במסגרת -8-14 ימים קלנדריים לפני מועד הטיול יחוייב בדמי ביטול ע"ס 90% ממחיר הטיול .

ביטול ההזמנה במסגרת 7 ימים קלנדריים ועד היציאה לטיול יחוייב בדמי ביטול ע"ס 100% ממחיר הטיול.

בכל מקרה לא יפחתו דמי הביטול מהסכום ששילמנו או התחייבנו עבור המטייל, כמו כרטיסי טיסה, מקומות לינה, החלק היחסי בתחבורה וכ"ו.

 

ביטוח:

המטייל מתחייב להיות מבוטח בביטוח חו"ל שכולל טיפול רפואי, אשפוז והטסה רפואית ארצה בעת הצורך. איננו אחראים לכל הוצאה רפואית, עלויות אובדן או נזק לחפצים.

 

אחריות:

איננו אחראים לנזקי המטייל כתוצאה ממחלות,תאונות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הנסיעה עקב תאונה, אלימות, שוד גניבה אבידה של מטען או מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז הוצאות רפואיות וכיו"ב. אנחנו ממליצים לנוסע לבטח את עצמו על חשבונו בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל. איננו אחראים בכל צורה שהיא לתקלות שיבושים ונזקים אשר עלולים להיגרם עקב אי ביצוע לקוי או חלקי של השירותים, על ידי נותני השירותים הנ"ל או מי אשר פועל מטעמם. זכותו של הנוסע לתבוע ישירות את נותני השירותים כולם או חלקם בגין נזקים שנגרמו עקב מעשה מחדל של אותם נותני השירותים. אין כאמור בתנאים דלעיל כדי לגרוע או לפגוע בזכותו של הנוסע כאמור. המזמין שירות כלשהו על סמך אתר זה מצהיר ע"י עצם הזמנתו כי הוא מסכים לתנאים הנ"ל וכי הוא מוסמך להסכים להם גם בשם כל משתתף (ים) עבורו ביצע הזמנה זו.

 

תופעות טבע ואחרות חריגות:
איננו אחראים במקרים של כוח עליון ותופעות טבע חריגות (שיטפונות, רעידות אדמה, שלג, ערפל וכד') ו/או נסיבות אחרות (שביתות, הפגנות ומהומות מקומיות וכד'), העלולות לגרום לדחייה ו/או ביטול הטיול ו/או ביטול ביקור באתר ו/או שינוי במסלול הטיול המתוכנן, אשר יעשו על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

המטייל מסכים ומוותר על פיצוי, אם נמנה מחליף למדריך ו/או למלווה שתימנע השתתפותו/ם בטיול בעקבות אירוע בלתי צפוי, כמו מחלה או תאונה. בהיעדר מחליף, יתבטל הטיול והמטיילים הנרשמים יקבלו את כל כספם בחזרה.

 

חוויה איטלקית

אנחנו מזמינים אתכם להתחבר לאהבתנו לעם האיטלקי,למנהגיו,עושרו התרבותי, לשכיות החמדה שבו ולשלל טעמיו הנפלאים.

ברוכים הבאים לטיולי שווקים, אוכל ואמנות, בפנינות הנוף של איטליה.

נסיעה טובה ...ובתיאבון!